Aydın MısıroğluAnasayfa

Hekimler

Aydın Mısıroğlu

Aydın Mısıroğlu

Dt. Aydın MISIROĞLU , 1987 yılında Kastamonu’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini Kastamonu'da tamamlayan Aydın MISIROĞLU 2005 yılında girdiği ÖSS sınavında Türkiye 267. si olarak her zaman hayalini kurduğu diş hekimliği eğitimini almak üzere Hacettepe Üniversitesini kazanmıştır. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2011 yılında mezun olmuştur.

2011 yılında Ankara'da özel muayenehanesinde genel diş hekimliği alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2013 yılından itibaren dental implantlar, gömülü diş operasyonları, açık-kapalı sinüs lifting, kemik greftleme, PRP-CGF, sticky-bone, kemik augmentasyonu uygulamaları yapmaktadır.

Mesleğe başladığı günden bu yana 20.000 den fazla implant cerrahisi yapan Dt. Aydın MISIROĞLU aynı zamanda NTA® IMPLANT eğitim danışmanlığını yapmaktadır.

2020 yılında Özel MISIROĞLU Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. Halen 8 uzman diş hekimi,  3 genel diş hekimi ve 8 personeli ile polikliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Türk Diş Hekimleri Birliği ve Uluslararası İmplantoloji Ekibi (ITI) üyesidir. Ankara Diş Hekimleri Odası bölge temsilcisi olarak çeşitli komisyonlarda yer almaktadır.

2023 yılında MISIROĞLU EXCLUSIVE DENTAL STUDIO ’yu kurmuştur.

  

Profesyonel Ekibimiz

Alanında Uzman Doktorlarımız ile Tanışın